Ana Sayfa
Yeni Doğan
Çocuk Sağlığı
Çocuk Şiirleri
Doktora Danış
Soru Ara
Son Cevaplar
Tüm Cevaplar
Sık Sorulanlar
Çocuğu Anlama
İletişim

SORUN klima
Bebeğim 10 aylık oldu ama hala gazı var hemen hemen bir gaz sancısı var.Yediklerinede dikkat ediyorum ama yinede oluyor.Acaba klimada bebeğe gaz yaparmı.Lütfen yardım edin ne yapacağımı şaşırdım.Birde yürüteç iyi diye almadık.Acaba yümeyi öğrenmesinde bir sorun olurmu?Acaba yürüteçde dahamı çabuk yürümeyi öğrenir?
 
CEVAP Klima, gaz sorunu, yürüteç.
Bebeğinizin sorununun gaza bağlı olduğunu siz mi yoksa doktoru mu söylüyor? 10 aylık bir bebekte artık basit gaz sorunu şikayeti olmasını pek beklemeyiz. Bebeğinizin gaz sorunu olduğunu düşünmenize neden olan şikayetlerinin altında başka nedenler de olabilir. Bunu doktoruyla birlikte çözmenizi öneririm.

Klimaların doğru kullanlıdıklarında sağlık için olumsuz etkilerinin olmasını beklemeyiz. Ancak kışın ben de klima ile ısınma sistemini Kendi adıma, pek beğenmiyorum. Karşısına oturmam gerektiğinde ısınmak yerine üşüdüğüm bile oluyor. Bunu klimanın sürekli açık tutulmamasına bağlıyorlar. Yani klima kullanılacaksa bir açıp bir kapatmayın diyorlar.
Normal oda ısısına ayarlayın ve ısı derecesiyle oynamayın diyorlar.

Yürüteçler ile ilgili görüşümüze gelince. Gerekli olmadığını düşünürüz. Hatta bebeklerde bu yürüteç ile birlikte olma yaşlarındaki çocuklarda karşılaştığımız ev içi kazalarında önemli bir yerleri de var. Başka sakıncaları da olabiliyor. Henüz yürüme olgunluğuna ulaşmamış kalça eklemi üzerine ve mesanaya bası yapabildiği için. yürüteçlerin gerekli olduğu bir endikasyon yok.
Sağlıklı güzel günler diliyorum.Yasal Uyarı: Cocukdoktoru.Net'in içeriği ziyaretçilerini bilgilendirmeye yönelik hazırlanmış olup sağlıkla ilgili konularda tıbbi teşhis, tedavi veya reçete bilgisi özelliği taşımaz. CocukDoktoru.Net sağlıkla ilgili konularda en doğru bilginin hastayı muayene eden doktorundan öğrenilebileceğini savunur. Sitemizdeki bilgiler bu amaçla kullanılmamalıdır.

Bu bilgilerin yanlış anlaşılması veya kullanılmasından doğabilecek mağduriyetlerden CocukDoktoru.Net sorumlu tutulamaz. Bu siteyi ziyaret eden kişiler bu uyarıyı kabul etmiş sayılır. Sitedeki bilgiler her gün güncelleştirilemediğinden her bilgi ziyaretçi tarafından doktoruna danışılarak kontrol edilmelidir.
EKONOMİK - KALİTELİ - HIZLI - HOSTİNG

- 1000 MB Web Alanı

- 5 GB Bandwidth

- 1 Site Yayını

- Sınırsız POP3 Mail

- Sınırsız Veritabanı

- Sınırsız Sub domain

- Sınırsız Park domain

- Hemen Kurulum

- Günlük Yedekleme

- 7/24 Teknik Destek

- cPanel

- PHP

- MySQL

- Yıllık 8 USD

- 5 Yıllık 40 USD[HOSTİNG SİPARİŞİ İÇİN TIKLAYINIZ]Ana Sayfa | Yeni Üye | Yeni Doğan | Çocuk Sağlığı | Şiirler | Enürezis | Soru Yaz | Soru Ara | Son Cevaplar | Tüm Cevaplar | Çocuğu Anlama |İletişim

© Deniz Web - 2007 - 2021